LOKALIZACJA TELEFONU - Jak namierzyć telefon za darmo

Jak namierzyć telefon za darmo. Zobacz jak uruchomić śledzenie telefonu po numerze i znajdź telefon przez lokalizator. Zlokalizuj numer telefonu na mapie za darmo.

Sprawdź jak działa darmowa lokalizacja telefonu przez internet.

Namierzanie telefonu za darmo. Śledzenie telefonu i lokalizacja przez GPS.

Czy jest możliwe namierzanie telefonu bez wiedzy właściciela.

Skorzystaj z darmowej aplikacji do namierzania telefonu komórkowego.Namierzanie telefonu przez GPS jest narzędziem z którego można za darmo korzystać jeśli zainstalujemy odpowiednie oprogramowanie w telefonie. Namierzanie i śledzenie telefonu, smartfona, komputera czy tabletu może być wykorzystane jako kontrola rodzicielska – możemy zlokalizować dziecko idące np. ze szkoły lub mieć rodzinę pod kontrolą podczas wakacji. Możemy namierzyć i zlokalizować telefon żony, męża, dziecka na wakacjach i nie tylko.
Taki system można też zainstalować w pojeździe jako lokalizator GPS – wtedy łatwym sposobem zlokalizujemy samochód np. jeśli zapomnieliśmy gdzie został zaparkowany.

Czy jest możliwe namierzanie każdego telefonu komórkowego?Jest możliwe ale oczywiście nie dla każdego dostępne. Lokalizacja numeru telefonu bez odpowiedniego oprogramowania w telefonie jest możliwa tylko dla operatora komórkowego i na wniosek policji. Polega na lokalizacji telefonu z trzech stacji bazowych BTS – jest mierzona moc sygnału i na tej podstawie określana jest lokalizacja do kilku metrów dokładności.

Jak namierzyć telefon - Znajdź telefon 

 Większość stron internetowych oferujących namierzanie telefonu jest płatna co jest oszustwem. Nie wysyłajcie SMS Premium bo tylko stracicie pieniądze.

Lokalizacja telefonu po numerze, namierzanie telefonu po IMEI jest dostępna tylko dla odpowiednich służb.
Jedynym darmowym sposobem dla każdego z nas jest instalacja aplikacji w telefonie.

Zlokalizuj numer telefonu na mapie za darmo

Jedną z aplikacji na namierzanie telefonu Android jest PREY. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie rejestrujemy się zakładając konto na stronie producenta PREY. Aplikacja ta pozwoli na śledzenie i lokalizację telefonu pod warunkiem, że telefon jest podłączony do sieci internetowej wifi lub ma włączony GPS. Na podstawie lokalnych sieci wifi program zlokalizuje telefon. Czym więcej sieci wifi tym dokładniejszy będzie pomiar na podstawie siły sygnału. Najdokładniejszy pomiar jest z GPS.
PREY lokalizacja pozwoli na wykonanie zdjęcia osoby posiadającej w danej chwili telefon. Jeżeli zgubiliśmy telefon lub skradziono go nam, możemy namierzyć telefon przez internet logując się na stronie producenta PREY – lokalizację naszego telefonu widzimy na mapie.

Lokalizacja telefonu przez GPS i połączenie internetowe GPRS lub LTE


Jest najdokładniejszym sposobem na namierzanie telefonu. Dane z pozycją GPS na bieżąco przesyłane są do serwera i na tej podstawie wyznaczana jest lokalizacja i trasa urządzenia. Z poziomu przeglądarki sprawdzimy pozycję urządzenia. Dane roamingowe w krajach europejskich są już na tyle tanie, że śmiało można włączyć transfer danych będąc za granicą.


Namierzanie telefonu Samsung, Huawei, LG, Sony i inne z systemem Android.


Jednym z programów do lokalizacji GPS jest lokalizator Family GPS Tracker dostępny w sklepie Google Play. Pozwala na śledzenie telefonu naszego członka rodziny np. dziecka, starszej osoby lub nawet pojazdu. Pozwala na transmisję głosu przez voip, zapisuje historię przebiegu trasy. Aplikacja wysyła alerty jeżeli zostanie przekroczona bezpieczna strefa ustawiona na mapie. Także jeśli zgubimy telefon łatwiej go zlokalizujemy dzięki tej aplikacji.

W czasach coraz większego zagrożenia z różnych stron, warto zainstalować aplikację do namierzania telefonu przez GPS – poczujemy się bezpieczniej, nasza rodzina może być pod stałą kontrolą bezpieczeństwa, nie będziesz się martwić o dzieci, Twoje wakacje będą spokojniejsze.

Zobacz także radar lotów i zlokalizuj samolot na mapie.