TEMPERATURA WODY w Bałtyku - Aktualna mapa

Jaka jest teraz temperatura wody w Bałtyku. Wybierz miejscowość nad Morzem Bałtyckim i zobacz ile stopni ma woda w morzu dzisiaj. Sprawdź jaka jest średnia temperatura wody oraz kierunek fal.

Temperatura Bałtyku - Ile stopni ma woda
Temperatura wody w Bałtyku


Sprawdź jaka jest aktualna temperatura wody w Bałtyku dzisiaj. Wczasowicze mogą z łatwością sprawdzić ile wynosi temperatura Bałtyku w popularnych miejscowościach i kurortach nadmorskich takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Świnoujście, Kołobrzeg, Mielno, Ustka, Łeba, Władysławowo, Jastarnia, Hel. Aktualny pomiar stopni Celsjusza to także Zatoka Gdańska i Zatoka Pucka gdzie temperatura wody jest trochę wyższa niż w Morzu Bałtyckim.

Przesuwając wskaźnik na mapie, zobacz obecnie ile stopni ma woda w Bałtyku oraz kierunek i wysokość fal na morzu. Sprawdź gdzie jest najcieplejsza woda w morzu i zdecyduj w którym miejscu zarezerwujesz tegoroczne wakacje.

Mapa przedstawia także temperaturę wody w największych jeziorach mazurskich oraz prognozę pogody na najbliższe dni.

Temperatura wody w Bałtyku
Morze Bałtyckie - Temperatura wody

Jaka jest średnia temperatura wody w Bałtyku


Średnia temperatura wody w Bałtyku w miesiącach letnich wynosi około 18 stopni Celsjusza ( lipiec, sierpień ) Średnia temperatura Morza Bałtyckiego zmienia się w zależności od pory roku i miejscowości. Temperatura wody w styczniu i lutym wynosi średnio około 3 stopni Celsjusza.

W porównaniu najwyższa temperatura Morza Śródziemnego w okresie letnim może wynosić około 30 stopni Celsjusza ( Turcja, Cypr )

Jaka jest jakość wody w Morzu Bałtyckim


Jeśli mamy zamiar kąpać się latem w Morzu Bałtyckim, warto sprawdzić jakość wody na kąpieliskach w serwisie GIS. Zdarza się zakwit sinic i wtedy sanepid ogłasza zakaz kąpieli. Większość kąpielisk i plaż jest przeważnie otwarta.

Temperatura morza i oceanu na świecie


Na mapie można również sprawdzić jaka jest temperatura morza w popularnych wśród Polaków kierunkach nadmorskich takich jak: Adriatyk (Chorwacja, Czarnogóra, Włochy, Albania), Morze Czarne (Bułgaria), Morze Egejskie (Turcja), Morze Martwe, Morze Adriatyckie, Morze Czerwone (Egipt), Atlantyk, oraz dowolne inne wody i oceany na świecie.