TEMPERATURA WODY W BAŁTYKU - Morze

Temperatura wody w Bałtyku teraz i w dowolnie wybranej miejscowości nad morzem.Temperatura wody w Bałtyku


Sprawdź aktualną temperaturę Morza Bałtyckiego dzisiaj, w popularnych miejscowościach nadmorskich takich jak: Świnoujście, Kołobrzeg, Mielno, Ustka, Łeba, Władysławowo, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Jastarnia, Hel, a także Zatoka Gdańska i Zatoka Pucka gdzie temperatura wody jest trochę wyższa niż w Morzu Bałtyckim.

Przesuwając wskaźnik na mapie zobacz ile stopni ma woda w Bałtyku, a także w największych jeziorach oraz sprawdź prognozę pogody na najbliższe dni.Temperatura wody w Bałtyku
Morze Bałtyckie - Temperatura wody

Temperatura morza w wakacje


W miesiącach wakacyjnych temperatura wody w Bałtyku wynosi około 18 stopni Celsjusza ( lipiec, sierpień ) W porównaniu najwyższa temperatura Morza Śródziemnego może wynosić około 30 stopni Celsjusza ( Turcja, Cypr )

Jeśli mamy zamiar kąpać się w Morzu Bałtyckim w miesiącach letnich, warto sprawdzić jakość wody na kąpieliskach w serwisie GIS. Zdarza się zakwit sinic i wtedy sanepid ogłasza zakaz kąpieli. Większość kąpielisk i plaż jest przeważnie otwarta.

Temperatura mórz i oceanów na świecie


Na mapie można również sprawdzić jaka jest temperatura morza w popularnych wśród Polaków kierunkach nadmorskich takich jak: Adriatyk (Chorwacja, Czarnogóra, Włochy, Albania), Morze Czarne (Bułgaria), Morze Egejskie (Turcja), Morze Martwe, Morze Adriatyckie, Morze Czerwone (Egipt) oraz dowolne inne wody i oceany na świecie.