RADAR POGODOWY - Mapa radarowa Polski

Radar pogodowy w Polsce i Europie. Mapa radarowa przedstawiająca aktualne warunki atmosferyczne i ostrzeżenia pogodowe na mapie synoptycznej.


Radar pogodowy

Radar pogodowy


Radar pogodowy przedstawia zjawiska pogodowe panujące na świecie. Mapa burzowa w tym aktualne wyładowania atmosferyczne (błyskawice), opady deszczu i śniegu, siła wiatru oraz czeski radar meteorologiczny.


Pogoda na żywo i prognoza pogody na najbliższe dni i godziny oraz pogoda w nocy wraz z aktualnym zachmurzeniem nieba. Mapa synoptyczna.

Sprawdź na radarze pogodowym meteogramy w dowolnym miejscu na mapie.


Radary umożliwiają Ci obserwację na stężenie pyłów, zanieczyszczenie powietrza Polsce, jakość powietrza i mapę smogu.

Radar pogodowy pokazuje aktualne warunki atmosferyczne

W Polsce warunki atmosferyczne w ciągu roku są bardzo zmienne, więc mamy co obserwować. Wiosną pogoda jest kapryśna - zimno, czasem silne opady, a innym razem gorące dni. W lato oczekujemy słonecznych dni, jednak jest to okres burzowy - w każdej chwili szczególnie w górach możemy spodziewać się burzy. Lipiec jest często najbardziej deszczowym miesiącem w Polsce. Jesienne dni mogą być pogodne, ale często występują mgły nawet przez cały dzień. Jesienią zdarzają się także burze i silne opady deszczu jak również pierwsze opady śniegu. Zimą śnieg i lód, mroźne temperatury oraz śliskie drogi.

Mapa radarowa z ostrzeżeniami pogodowymi


Jak widać na mapie radarowej, pogoda w Polsce jest ciekawa w przeciwieństwie do krajów gdzie przez większość roku jest tylko słońce i bezchmurne niebo. Taka słoneczna pogoda przez cały rok dla niejednego z nas mogła by być nudna i monotonna. W Polsce mamy mnóstwo zjawisk pogodowych do obserwacji, często widzimy ostrzeżenia pogodowe z IMGW i dostajemy ostrzeżenia z RCB. Każda zmiana pogody sprawia, że mamy o czym mówić - o pogodzie rozmawiamy praktycznie codziennie.

Czeski radar pogodowy - Pogoda w Europie i na świecie


Czeski radar pogodowy przedstawiający warunki atmosferyczne w krajach takich jak: Anglia, Niemcy, Irlandia, Norwegia, Holandia, Włochy, Francja, Belgia, Szwecja, Austria, Dania, Hiszpania, Czechy oraz pozostałe kraje Europy i świata widoczne na mapie radarowej.