POGODA GODZINOWA - Dokładna prognoza na dziś

Pogoda godzinowa


Pogoda godzinowa przedstawiona na mapie oraz prognoza długoterminowa. Wybierz miejscowość na mapie i sprawdź jaka jest dokładna godzinowa prognoza pogody. Szczegółowa pogoda na dziś i jutro oraz na wybrany dzień tygodnia z dokładnością co godzinę.Dokładna pogoda godzinowa


Szczegółowa pogoda godzinowa na weekend - sobotę i niedzielę oraz pozostałe dni tygodnia.
Graficzną prognozę pogody przedstawia meteogram czyli wykres temperatury, ikony pogodowe wskazujące na aktualne warunki na cały tydzień oraz pogoda co godzinę z podziałem na dzień i noc, która widoczna jest w dolnej części mapy. Meteogram przesuwamy w lewą lub prawą stronę natomiast powyżej znajduje się zegar pogodowy, który umożliwia dokładne sprawdzanie pogody za pomocą suwaka w odstępach godzinowych.


Pogoda godzinowa

Dokładna pogoda godzinowa dla największych miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, a także w dowolnym miejscu Polski i świata.

Prognoza pogody co godzinę


W tabeli widać jak zmienia się pogoda godzina po godzinie, sprawdzimy prognozę temperatury i opadów oraz prędkość wiatru wraz z kierunkiem i porywami. Dane meteorologiczne zebrane są na  mapie dzięki platformie pogodowej windy, na której przedstawione są wszystkie dane pogodowe jako meteogramy.


Pogoda co godzinę

Archiwum pogody można sprawdzić na stronie meteoblue - tam też zobaczymy jaka była wczoraj i tydzień temu pogoda, a także archiwalna pogoda długoterminowa w poprzednich latach z podziałem na cały miesiąc. Historyczna pogoda godzinowa sprzed lat jest natomiast dostępna po dodatkowej subskrypcji.