RADAR Lotów - Śledzenie lotów [Radar samolotów]

Radar lotów. Śledzenie lotów samolotów pasażerskich. Radar lotniczy.

Aktualne samoloty w powietrzu przedstawia mapa i radar lotów.
Radar lotów i śledzenie lotów samolotów z mapy źródłowej:flightradar24.com

Radar lotów samolotów monitoruje lot:

 • śledzenie lotów na radarze lotniczym - podgląd na żywo
 • aktualne położenie samolotu i numer lotu
 • trasy samolotów
 • wysokość i prędkość samolotu
 • czas lotu (lot opóźniony, punktualny)


Wakacje i podróże lotnicze może usprawnić radar samolotów z którego dowiemy się wszystkich podstawowych informacji o locie.


Jak znaleźć samolot na flightradar24 po polsku


Jak znaleźć samolot po numerze lotu - kliknij w logo flightradar24 i wpisz w oknie wyszukiwania numer lotu lub numer rejestracyjny samolotu, nazwę linii lotniczych, model samolotu.

Radar lotów


Radar lotów umożliwia wyszukanie i śledzenie lotów, ruchu lotniczego oraz informacji na temat samolotów pasażerskich takich jak: aktualny lot, historia lotu, wiek i rok produkcji samolotu, numer seryjny, status linii lotniczych, galeria zdjęć samolotów i historia każdego samolotu ( loty samolotów w różnych liniach lotniczych )

Słownik terminów lotniczych
 • departure - odlot
 • arrival - przylot
 • check-in - odprawa
 • boarding - wchodzenie na pokład
 • gate - bramka
 • customs - odprawa celna
 • delayed - opóźniony
 • cancelled - odwołany

Zobacz poniżej inny radar lotów. Bezpośrednie wyszukiwanie i monitorowanie samolotu na mapie.

Radar lotów
Radar lotów - trasa i status lotu jednego z tysięcy samolotów
Radar lotów w każdej chwili śledzi ponad 10000 samolotów pasażerskich na całym świecie. Część maszyn nie jest widoczna na radarze np. samoloty wojskowe, samoloty nie wyposażone w system ADS-B, małe samoloty prywatne i turystyczne. ADS-B wymagany jest w samolotach z masą startową ponad 5,7 tony. Jest to system antykolizyjny oparty na GPS.

Radar lotów to mapa samolotów - Obserwuj jaki samolot leci


Każdy planespotter korzysta z radaru lotów aby mieć pogląd lotów oraz zlokalizować na mapie gdzie jest samolot i gdzie leci w danej chwili nad głową. Każdy chce rówinież uwiecznić swój samolot na zdjęciu. Najpopularniejsze samoloty na radarze lotów to Boeing 737 i Airbus A320, a największy samolot pasażerski świata który można znaleźć na mapie lotów to Airbus A380.

Radar lotów samolotów na mapie w czasie rzeczywistym dostępny na skyradar.
Radar lotów - Skyradar
Latanie samolotem staje się co raz bardziej popularne - wakacje w najdalszym zakątku świata staje się możliwe dzięki co raz gęstszej siatce połączeń lotniczych. Radary samolotowe pokazują jak szybko przeloty samolotów stają się powszechne. Jednocześnie zaczyna brakować pilotów. Szkolenie i licencja pilota samolotowego liniowego ATPL(A) to wydatek kilkudziesięciu tysięcy.

Śledzenie lotów samolotów na żywo dostępne jest bezpłatnie dla każdego użytkownika.


W prawym górnym rogu wybierając flightradar24 możemy wyszukać dowolny samolot na radarze lotów, historię lotu, zmienić ustawienia mapy. Każdy samolot ma swoją starannie wyselekcjonowaną galerię zdjęć zrobionych przez miłosników lotnictwa. Możemy także użyć radar lotów jako skaner i zobaczyć ile aktualnie jest samolotów na niebie.

Parametry lotu na radarze lotow w samolocie. Kokpit samolotu Airbus A380.
Airbus A380 - Kokpit samolotu
Śledzenie lotów i trasy samolotów na radarze lotów to ciekawe zajęcie i sposób na spędzenie wolnego czasu. Poczuj się przez chwilę jak pilot samolotu kontrolując parametry i trasę lotu na mapie.
Uruchom radar lotów i obserwuj lot przy największych lotniskach w Polsce: Lotnisko Chopina - Warszawa, Kraków - Balice, Gdańsk, Katowice Airport, Wrocław. Rozpocznij śledzenie lotów na żywo. Śledź loty Ryanair, Wizzair, LOT, linie czarterowe Enter Air, Small Planet, Ryanair Sun, TUI oraz wielu innych przewoźników.

Radar lotów to mapa z domyślnie ustawionym widokiem na samoloty nad Polską .
Sky loty online - Skyradar