RADAR LOTÓW - Śledzenie lotu samolotów na żywo

Radar lotów samolotów. Śledzenie lotu samolotu pasażerskiego. Aktualne samoloty w powietrzu na radarze lotniczym.
Radar lotów i śledzenie ruchu lotniczego z mapy źródłowej:flightradar24.com

Radar lotów samolotów pokazuje aktualne położenie, trasę przelotu, numer lotu, wysokość i prędkość. Śledzenie lotów na skanerze lotniczym.Jak znaleźć samolot na radarze lotów?

Wpisując w wyszukiwarce numer rejestracyjny samolotu, radar lotów umożliwia wyszukanie informacji na temat samolotów pasażerskich takich jak: aktualny lot, historia lotu, wiek i rok produkcji samolotu, numer seryjny, status linii lotniczych, galeria zdjęć samolotów i historia każdego samolotu ( loty samolotów w różnych liniach lotniczych )

Zobacz poniżej inny radar lotów z możliwością bezpośredniego wyszukiwania samolotu na mapie


Radar lotów samolotów pasażerskich na żywo. Radar lotniczy i mapa radarowa flightradar24. Skaner lotów online.
Radar lotów - trasa i status lotu jednego z tysięcy samolotów
Radar lotów w każdej chwili śledzi ponad 10000 samolotów na całym świecie. Część maszyn nie jest widoczna na radarze np. samoloty wojskowe, samoloty nie wyposażone w system ADS-B, małe samoloty prywatne i turystyczne. ADS-B wymagany jest w samolotach z masą startową ponad 5,7 tony. Jest to system antykolizyjny oparty na GPS.

Radar lotów to mapa samolotów która przyda się każdemu podróżnikowi jak i miłośnikowi lotnictwa.


Każdy planespotter korzysta z radaru lotów aby zlokalizować na mapie jaki samolot leci w danej chwili nad głową i chce uwiecznić go na zdjęciu. Najpopularniejsze samoloty na radarze lotów to Boeing 737 i Airbus A320, a największy samolot pasażerski świata który można znaleźć na mapie lotów to Airbus A380.

Radar lotów samolotów na mapie w czasie rzeczywistym dostępny na skyradar.
Radar lotów
Latanie samolotem staje się co raz bardziej popularne - wakacje w najdalszym zakątku świata staje się możliwe dzięki co raz gęstszej siatce połączeń lotniczych. Przybywa samolotów a jednocześnie zaczyna brakować pilotów. Szkolenie i licencja pilota samolotowego liniowego ATPL(A) to wydatek kilkudziesięciu tysięcy.

Śledzenie samolotów na żywo dostępne jest bezpłatnie dla każdego użytkownika.


Klikając w logo flightradar24 możemy wyszukać dowolny samolot na radarze lotów, historię lotu, zmienić ustawienia mapy. Każdy samolot ma swoją starannie wyselekcjonowaną galerię zdjęć zrobionych przez miłosników lotnictwa. Możemy także użyć radar lotów jako skaner i zobaczyć ile aktualnie jest samolotów na niebie.

Parametry lotu na radarze lotow w samolocie. Kokpit samolotu Airbus A380.
Airbus A380 - Kokpit samolotu
Śledzenie samolotów na radarze lotów to ciekawe zajęcie i sposób na spędzenie wolnego czasu. Poczuj się przez chwilę jak pilot samolotu kontrolując parametry i trasę lotu na mapie.
Uruchom radar lotów przy największych lotniskach w Polsce: Lotnisko Chopina - Warszawa, Kraków - Balice, Gdańsk, Katowice Airport, Wrocław i rozpocznij śledzenie lotów na żywo.